You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kim jesteśmy?

  • Kim jest nasz zespół?
  • Jakie silniki oferujemy?
  • Dlaczego warto nas wybrać?
  • Czy oferujemy coś dodatkowego?
Naszą firmę tworzą profesjonaliści z zakresu budowy i eksploatacji silników spalinowych, automatyki i elektryki maszynowej. Kilkunastoosobowa załoga to inżynierowie i technicy pracujący w naszych oddziałach w całej Polsce. Wsparciem dla działu technicznego i serwisu jest grupa kilku osób które pracują na co dzień w dziale obsługi klienta tj. dziale części zamiennych, obsługi księgowej i logistycznej.
Specjalizujemy się w silnikach przemysłowych, czyli tłokowych silnikach spalinowych stosowanych do maszyn w branży drogowej, budowlanej, leśnej, wojskowej, energetycznej czy morskiej. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem silników przemysłowych takiej marki jak Yamaha (silniki benzynowe) oraz Lister Petter (silniki diesla).
Dostarczając silnik, pracujemy z naszym klientem od momentu jego doboru do maszyny, poprzez cały okres eksploatacji maszyny z wybranym silnikiem. W naszej ofercie posiadamy wyłącznie profesjonalne modele silników, dlatego nie oferujemy ich w portalach aukcyjnych czy przez pośredników. Naszym klientem są wyłącznie producenci maszyn tzw. OEM. Reagujemy natychmiast na zgłoszenia napraw czy serwisów dojeżdżając do klienta, dostarczamy wyłącznie oryginalne części.
Producent maszyny decydując się na współprace z nami w zakresie dostaw przemysłowych silników spalinowych nie musi mieć w swoim zespole specjalistów z dziedziny silników. Ta branża ze względu na ciągłe zmiany w emisji spalin szybko się rozwija i staje się coraz bardziej specjalistyczna. Naszym zadaniem jest dostarczyć nie tylko sam silnik ale i odpowiednio dobrany osprzęt, opracować układ sterowania wraz z wiązką czy panelem, dostarczyć lub podpowiedzieć jak mają wyglądać instalacje około silnikowe, wykonać testy czy odbiory techniczne każdego silnika.

Oferujemy doradztwo techniczne.

Zapytaj nas o szczegóły